Ola i Paweł

Sesja narzeczeńska - Olsztyn

29 czerwca 2019 został wybrany przez Olę i Pawła na dzień ich ślubu. Ale to nie jest początek naszej historii. Zaczyna się ona wcześniej, bo w czasie sesji narzeczeńskiej w podolsztyńskim arboretum.

Ola i Paweł przyzwyczaili się do bycia obserwowanymi przez obiektyw naszych aparatów fotograficznych i filmowych, a my mieliśmy okazję poznać ich :) 

 

Teledysk ślubny - Olsztyn

Zanim przejdziesz do dalszych zdjęć, zatrzymaj się i zobacz efekt naszej wspólnej z Olą i Pawłem pracy nad ich teledyskiem ślubnym. A przy okazji poznaj ich historię. Bo przecież ona jest tu najważniejsza.Przygotowania

W dniu ślubu przygotowania odbyły się w rodzinnym domu Oli w Koszelewach. Mimo, że wszystko zaczęło się z lekkim wyprzedzeniem, czas nie stał w miejscu i podczas wykonywania reportaży foto i film musieliśmy zachować podwójna dyscyplinę.  Na szczęście wszystko poszło gładko i mieliśmy dodatkowy czas na szybką sesję przed domem.

Mały kościół - wielka uroczystość

Kościół w Koszelewach to temat na osobną opowieść. Razem przejeżdżaliśmy obok niego dziesiątki razy, i byliśmy przekonani że to mały, wiejski kościółek, w którym miejsca do wykonania ujęć filmowych i fotograficznych będzie jak na lekarstwo. Tymczasem rzeczywistość  miło nas zaskoczyła. Jeszcze zanim trafiliśmy na miejsce przygotowań do ślubu, zatrzymaliśmy się przy świątyni, weszliśmy do środka i przeżyliśmy szok, jak w tak małym budynku mieści się tyle przestrzeni! Magia :)

Pod Czerwona Jarzębiną

Sala Pod Czerwoną Jarzębiną przywitała nas swoim udekorowanym przez Olę i Pawła wnętrzem. Dużo miejsca do zabawy, gwarantowało, że na parkiecie nie będziemy musieli ograniczać się wyłącznie do szerokich obiektywów. Parkiet płonął rozgrzany do czerwoności przez ekipę Steave Band, która bez problemu przekonała gości do wspólnej zabawy. 

Sesja ślubna - Olsztyn

Plan na plener pośłubny był prosty, na rozgrzewkę olsztyński park podzamcze, a potem wsiadamy do samochodów i ruszamy naszymi ulubionymi ścieżkami w poszukiwaniu fajnego światła :) Trochę lasu, rzepaku i na koniec nasze ulubione miejsce na pewnym wzniesieniu z widokiem na jezioro i las.

Sesja poślubna - Olsztyn

Na koniec potrzebne jest jeszcze małe post scriptum. Bo tak naj naszą wspólną z Olą i Pawłem fotograficzno-filmową przygodę rozpoczęła sesja narzeczeńską, tak (na ten moment) zakończyła ją sesja, na którą zabrakło miejsca w czasie ślubu i wesela. Głównym jej bohaterem został  Werbel - czyli pies zaadoptowany przez Olę i Pawła ze schroniska na początku ich znajomości.