Chrzest Matyldy

To nie było nasze pierwsze spotkanie z  Martyldą, Marysią i Marcinem - wcześniej mieliśmy okazję przygotować reportaż ze ślubu oraz pamiątkowe zdjęcia tuż po urodzeniu bohaterki niedzieli 3 marca 2020. 
Uroczystości chrztu rozpoczęliśmy w ich domu w Lidzbarku. Ta część reportażu pozwala na utrwaleniu na zdjęciach detali, które będą potem towarzyszyły wszystkim uczetstnikom oraz emocji i bliskości pomiędzy rodzicami i dzieckiem. 

Ceremonia Chrztu swoja najważniejszą część miała w Kosciele pw. św Wojciecha w Lidzbarku. To też nie pierwszy raz, gdy mieliśy okazję pracować w tej świątyni, więc mogliśmy się dobrze przygotować na dość małą ilosć światła, które przecież jest tak ważne na zdjęciach. 
Podczas Mszy Chrzcielnej zawsze skupiamy się na najważniejszych momentach jak samo pokropienie wodą czy nałożenie Białej Szaty, ale nie zapominamy też o szerszym spojrzeniu i znalezieniu ciekawych kadrów, które urozmaicą cały reportaż.

Uroczysty obiad po ceremoni chrztu jest okazją do przygotowania zarówno ciekawych ujęć reportażowych, jak i bardzo ważnych zdjeć portretowych. 

Babcie, ciocie i wójkowie mają świetną okazję na wykonanie pierwszych, pamiątkowych, pozowanych zdjęć z małym, nowym członkiem rodziny i oczywiscie chętnie z tej okazji korzystają :)